Detajet e prones

TRR-917-759 Magazine me qera ne autostraden Tirane-Durres - Tirane

  • IMG_20130507_125519
  • IMG_20130507_125548
  • IMG_20130507_125611
  • IMG_20130507_125630

Property ID : TRR-917-759

Qera 3 Euro m2 - Magazine

Jepet me qera magazine ne autostraden Tirane-Durres.
Magazina ndodhet ne katin e 2.
Ka nje siperfaqe 1500 m2 + zyra 300 m2.
Ka nje tualet prej 9m2,2 ashensorper mallrat dhe kabine elektrike private me linje 20kv
Uje 24 ore, me roje private, gjelbrim te pjesshem.
Cmimi 3 euro/m2.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme