Detajet e prones

TRS-0118-852 Shitet apartament 3+1 te rruga Fortuzi. - Tirane

Property ID : TRS-0118-852

Apartamente ne shitje, Shitje 900 Euro m2 - Apartamente 2+1
120 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 3+1 te rruga Fortuzi.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 120 m2
Nga te cilat 70m2 jane ekzistues dhe 40 m2 jane me shtese
Ndodhet ne katin e 6 dhe te fudnit ,pallat ekzistues.
Eshte I organizuar ne 2 dhoma gjumi,ambient ngrenie ,dhome gatimi me vete,dy bakllkone dhe dy tualete.
Eshte totalisht e mobiluar ne menyre bashkekohore
Cmimi i shitjes 900 euro/m2

 

 

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme