Detajet e prones

TRS-0118-853 Shitet magazine ne Autostrade,km 5 Tirane –Durres - Tirane

Property ID : TRS-0118-853

Shitje 700,000 Euro - Magazine

Shitet magazine ne Autostrade Tirane -Durres km 5 (Tirane -QTU)
Magazina ndodhet buze rruge
Ka nje siperfaqe prej 560 m2
Ka 70 m2 zyra
Ka nje lartesi prej 4.5m
Trualli ndertimit 1400 m2
Magazina ka dhe nje hapsire te lire te shfrytezueshme prej 500 m2
Ka themele per 3 kate ndertim dhe ka gjithashtu leje ndertimi per 3 kate.
Eshte me qera 2500 euro/muaji
Cmimi i shitjes 700.000 euro

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme