Detajet e prones

TRS-0118-857 Shitet apartament tek Tirana Re prane sheshit Wilson - Tirane

 • 5ddb68f3-35c9-474b-a772-709b225f9603
 • 7defc7af-64c0-4fe7-81db-139d99d6a9b2
 • 8c13ee44-6c57-49f6-acad-be40fee735be
 • 15b9f763-687a-43fe-b751-e488bcc39747
 • 37d48fd5-5a4a-4348-a569-5713251f9f8f
 • 287b1d01-2f27-449a-834c-1b0993398820
 • 8196d0e8-ac0e-4b34-acb7-965ad6466e42
 • c85b82cb-4a56-4791-a58c-1f57c5d90191
 • f74d0ae8-aa62-4ad4-a8d2-6e2f97a9d45a
 • fca9c124-76c8-4454-b1ab-57aa53b9e5fc

Property ID : TRS-0118-857

Shitje 219,600 Euro - Apartamente 3+1
122 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 3+1  tek Tirana Re prane sheshit Wilson
Ka nje siperfaqe prej 122 m2 me certifikat pronesie , se bashku me sip e perbashket , dhe ballkonin 132 m2( sepse sip e ballkonit nuk eshte e perfshire ne certifikat pronesie) .
Ndodhet ne katin e 6-te.
Orientimi eshte nga perëndimi.
Eshte i organizuar ne:3 dhoma gjumi,salloni bashkë me guzhinën,2 banjo,dhomë larjeje.
Çmimi per sip me hipotek   1800 euro /2 .

Cmimi totali  i shitjes 219.600 euro.

 • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme