Detajet e prones

TRS-0318-895 Shitet ambjent per zyra prane Lion Park - Tirane

Property ID : TRS-0318-895

Shitje 1,500 Euro euro - zyra

Shitet  ambjent per zyra prane Lion Park
Eshte ne katin e pare dhe ka nje siperfaqe 285 m2
Ka podrum me siperfaqe 100 m2
Podrumi eshte I ndricuar.
Cmimi i shitjes  1500 euro/m2

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme