Detajet e prones

TRS-0218-861 Shitet apartament 4+1 ne Bllok. - Tirane

Property ID : TRS-0218-861

Shitje 2,200 Euro m2 - Apartamente 4+1
200 m24 Dhoma Gjumi3 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 4+1 ne qender te  Bllokut.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 200 m2 dhe 14 m2 garazh.
Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri.
Eshte totalisht e mobiluar.
Ka punime ekstra,eshte e shtruar e gjitha me parket,cdo dhome ka kondicioner,kaldaje.
Eshte e organizar ne 4 dhoma,3 tualete ku njera eshte me dritare dhe ambjent ngrenie,gatimi me vete.
Eshte e paisur me hipoteke
Mund te ndahet ne dy hyrje nga 100m2 secila,ku instalimet elektrike dhe hidraulike jane te ndara qe ne ndertimit te pallatit.
cmimi 2200 euro/m2

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme