Detajet e prones

TRS-0218-872 Shitet bar –restorant ne Berzhite - Tirane

Property ID : TRS-0218-872

Shitje 700,000 Euro  

Shitet bar –restorant ne Berzhite
Ka nje siperfaqe prej 1600 m2 truall
Eshte objekt me 3 kate me siperfaqe 1250 m2
Ambient plotesuese per lokalin si: parking ,lulishte,salle dasme dhe ambient rekrative
Kati pare 500 m2 restorant
Kati dyte 375 m2 hotel me 8 dhoma ,4 dopio ,4 teke
Kati trete 375 m2 eshte salle eventesh,dasmash
Cmimi 700.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme