Detajet e prones

TRS-0318-876 Shiten 2 apartamente 2+1 ne Don Bosko - Tirane

Property ID : TRS-0318-876

Shitje 860 Euro m2 - Apartamente 2+1
104.8 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shiten 2 apartamente 2+1 ne Don Bosko
kane siperfaqe te brendeshme : 94.3 m2
Siperfaqe totale 104.8 m2
Ndodhen ne katin e 6 dhe 7
Apartamentet jane te organizuar ne 2 dhoma gjumi ,soxhorno,tualet,ballkon
Jane punime te 2017 ,te pa banu
Cmimi 860 euro/m2

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme