Detajet e prones

TRS-0318-885 Shitet dyqan tek Bulevardi “Zhan Dark” - Tirane

Property ID : TRS-0318-885

Shitje 5,000 Euro m2 - Dyqan

Shitet dyqan tek Bulevardi “Zhan Dark”
Dyqani ndodhet buze rruge
Ka nje siperfaqe prej 50 m2
Dhe nje verande te shfrytezueshme rreth 30m2
Ka dhe tualet
Eshte mjaft i pershtatshem per bar-pasticeri,lloto ,sherbime telekomunikacioni sherbime sigurimesh
Cmimi 5000 euro/m2

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme