Detajet e prones

TRS-0318-889 Shitet vile tek tegu - Tirane

Property ID : TRS-0318-889

Shitje 850,000 Euro - Vila

Shitet vile tek tegu
Ka nje siperfaqe ndertimi prej 480m2
Ndersa siperfaqe trualli 680 m2 se bashku me bazen e ndertimin
Vila eshte e organizuar ne :
Kati 0: nje guzhine ,soxhorno,1dhome gjumi ,garderobe dhe nje tualet
Kati 1: holli i madh dhe guzhina
Kati 2: ka 5 dhoma gjumi
Kati 3:holli i madh ndenjje dhe verande.
Vila ka nje oborr me shatervan, peme dekorative etj
Vila shitet totalisht e mobiluar
Cmimi 850.000 euro.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme