Detajet e prones

TRS-0318-890 Shitet apartament 2+1 tek Ambasador 3 - Tirane

 • 3
 • 4
 • 5
 • 8
 • 10
 • 11
 • 12
 • 14
 • 16
 • 17
 • 18
 • 20
 • 22

Property ID : TRS-0318-890

Shitje 300,000 Euro - Apartamente 2+1
115 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 2+1 tek Ambasador 3
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 115m2
Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi ,soxhorno ,2 tualete,ballokon
Apartamenti ka nje arredim mjaft modern dhe cilesore
Ndodhet ne katin e 17
Ka nje pamje te mrekullueshme
Ka gjate gjithe kohes diell
Orientimi eshte Jug-Perendim
Gjithashtu eshte i pajisur edhe me garazh
Apartamenti shitet i mobiluar
Cmimi 300.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme