Detajet e prones

TRS-0418-913 Shiten 2 apartamente 2+1 ne Myslym Shyri - Tirane

Property ID : TRS-0418-913

Apartamente ne shitje, Okazione 1,700 Euro m2 - Apartamente 2+1
106 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shiten 2 apartamente 2+1 ne Myslym Shyri
Apartamentet ndodhen ne katin e 3 dhe te 4 te nje pallati te ri
Kane nje siperfaqe prej 106m2
Jane apartamente me klering , ndertim i ri
Punimet perfundojne ne 2020
Cmimi i shitjes 1700 euro / m2 

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme