Detajet e prones

TRS-0418-916 Shitet apartament 1+1 ne Ali Dem - Tirane

Property ID : TRS-0418-916

Shitje 72,000 Euro - Apartamente 1+1
63.5 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 1+1 ne Ali Dem
Ka nje siperfaqe prej 63.5 m2
Ndodhet ne kati i dyte ne nje pallat ekzistues
Pallati eshte pozicionuar ne nje zone tregtare me infrastrukture te rregullt.
Eshte i paisur me hipoteke.
Ka tualet me dritare dhe tre koridore aneks .
Eshte me pamje nga rruga kryesore me pamje dhe fasade 20 m per reklame Eshte e pershtateshme per klinike dentare, zyra, etj.
Cmimi 72.000 euro.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme