Detajet e prones

TRS-0418-936 Shitet apartament 2+1 ne Sarande - Sarande

Property ID : TRS-0418-936

Apartamente ne shitje, Shitje 550 Euro m2 - Apartamente 2+1
106 m22 Dhoma Gjumi1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 2+1 ne Sarande
Ka nje siperfaqe prej 106 m2
Ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri me ashensor.
Eshte i organizuar ne soxhorno, dhome ndenje dhe ngrenje,dy dhoma gjumi,tualet,ballkone rreth e rrotull apartamentit
Pallati eshte ne proces legalizimi
Orientimi Perendim -lindje
Cmimi 550 euro m/2

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme