Detajet e prones

TRS-0419-1443 Shitet dyqan ne rrugen Myslym Shyri, 1/2 bodrum. - Tirane

Property ID : TRS-0419-1443

Dyqane ne shitje 1,500 Euro m2 - Dyqan
121 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet dyqan ne rrugen Myslym Shyri, 1/2 bodrum.
Ndodhet ne buze rruge kryesore, 3 m larg nga trotuari.
Me siperfaqje 121 m2 dhe 30 m3 ambient i perbashket, verande.
Shume i pershtateshem per aktivitete te ndryshme si Restorant Peshku,market peshku, market perimesh, palester, magazine etj.
Jepet dhe me kembim prone dhe me diference lekesh
Cmimi  i shitjes  1500 euro/m2

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme