Detajet e prones

TRS-0419-1445 Shitet Resort Turistik ndodhet ne periferi te Tiranes. - Tirane

Property ID : TRS-0419-1445

Shitje 1,000,000 Euro - Kompleks
10.100 m2 8 Dhoma Gjumi  Shto ne liste Printo

Shitet Resort Turistik ndodhet ne periferi te Tiranes.
Ka nje siperfaqe toke prej 10.100 m2.
Brenda tij eshte ndertuar hoteli qe ka ne sherbim te klienteve 8 dhomash prej te cilave 5 dhoma jane familjare dhe 3 dhoma jane dyshe.
Hoteli perfshin restorantin i cili eshte ne gjendje pune dhe ka nje kapacitet prej 180 personash.
Ka nje salle verore me kapacitet prej 200 personash dhe nje salle dasmash dhe eventesh ku mund te akomodohen rreth 300 persona.
Gjithashtu disponon nje pishine te madhe e cila eshte e pershtatshme per familjare dhe femije.
Prane pishines ndodhet nje guzhine verore,banak veror
Ne resort eshte improvizuar nje plazh natyral ne mes te nje komleksi agroturistik, ka dhe ambjente te tjera ndihmese ne sherbim te klinetit , peme frutore , gjelberim, ambjente clodhese.
Eshte ne gjendje pune , organizohen aktivitete , evente , aktivitete sportive etj.
Cmimi i shitjes 1 milion euro.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme