Detajet e prones

TRS-0419-1448 Shitet ambient ndodhet ne rrugen e Elbasanit ,shume prane qyteti Studenti dhe Parkut Kombetar. - Tirane

Property ID : TRS-0419-1448

Dyqane ne shitje 2,500 Euro m2 - Ambjente biznesi
110 m22 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet ambient ndodhet ne rrugen e Elbasanit ,shume prane qyteti Studenti dhe Parkut Kombetar.
Eshte kati i pare dhe ka nje siperfaqe prej 110 m2 me hipoteke njesi.
Kati 2-te ka lartesi 4. 20 m.
Me fasade xhami 6.5 m nga te dy anet.
Disponon dy tualete.
Eshte shume e pershtateshme per zyra, call center, kompani, Qender estetike, palester force etj..
Cmimi i shitjes 2500 euro / m2 e diskutueshem.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme