Detajet e prones

TRS-0419-1510 Shitet dyqan ndodhet ne Bulevardi Gjergj Fishta, prane Gjykates se Rrethit - Tirane

Property ID : TRS-0419-1510

Dyqane ne shitje 2,500 Euro m2 - Dyqan

Shitet dyqan ndodhet ne Bulevardi Gjergj Fishta, prane Gjykates se Rrethit
Ka nje siperfaqe prej 120 m2.
Ndodhet buze rruge kryesore
I pershtatshem per mobileri, materiale ndertimi,bar etj.
Ambjenti ka oborr dhe gjysem bodrum.
Eshte me sistem ajrimi dhe qepen.
Cmimi i shitjes 2500 euro/ m2

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme