Detajet e prones

TRS-0419-1551 Shitet dyqan ndodhet ne bulevardin Gjergj Fishta , ish statcioni i fundit i Tiranes se Re! - Tirane

Property ID : TRS-0419-1551

Dyqane ne shitje, Shitje 3,000 Euro m2 - Dyqan
52 m2 1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet dyqan ndodhet ne bulevardin Gjergj Fishta , ish statcioni i fundit i Tiranes se Re!
Ka nje siperfaqe prej 52 m2
Me hipoteke
Ka verande te shfryzueshme perpara dhe pas dyqanit
Buze rruge kryesore
Me fasade xhami
Eshte shum i pershtatshme per aktivitete te ndryshme
Cmimi i qerase 3000 euro/m2

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme