Detajet e prones

TRS-0419-1646 Shitet vile me 2 kate ne nje nga kodrat piktoreske te fshatit Fllak. - Tirane

Property ID : TRS-0419-1646

Shitje, Vile ne shitje 160,000 Euro - Vila

Shitet vile me 2 kate ne nje nga kodrat piktoreske te fshatit Fllak.
Ka nje siperfaqe ndertimi 500 m2 dhe ndertuar ne nje truall me sip. 1300 m2.
Eshte me dokumenta te rregullta.
Cmimi i shitjes eshte 160.000 euro.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme