Detajet e prones

TRS-0432-1986 Shitet dyqan ne rrugen Myslym Shyri, buze rruge kryesore. - Tirane

Property ID : TRS-0432-1986

Dyqane ne shitje 350,000 Euro - Dyqan

Shitet dyqan ne rrugen Myslym Shyri, buze rruge kryesore.
Dyqani eshte me fasade xhami 6m dhe me siperfaqe 38 m2.
Eshte me hipoteke.
Aktualisht eshte dhene me qera 1200 euro\muaji.
Cmimi shitjes eshte 350.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme