Detajet e prones

TRS-0518-945 Shitet Ambjent biznesi 2 katesh te rruga 5 maj rreth 300m nga unaza - Tirane

Property ID : TRS-0518-945

Shitje 130,000 Euro - Ambjente biznesi

Shitet Ambjent biznesi  2 katesh te rruga 5 maj rreth 300m nga unaza
Ka total 12 dhoma , 6 kati i pare 6 kati i dyte
Siperfaqe e ndertimit 432m 2
Siperfaqja e truallit 216m2
Nuk ka oborr
20 metra larg rruges kryesore
Eshte vile dy kateshe
Nuk ka rivleresim
Trualli eshte me qera 49 vjet ka dhe 25 vjet afat per perfundimin e qerase.

Eshte e pershtatshme per Shkolle, cerdhe , kopshte , restorant , hostel, qendra shendetesore per lagjen.
3000milek /m2
Cmimi 130.000 euro

 

 

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme