Detajet e prones

TRS-0518-949 Shitet dyqan tek rruga “Shkelqim Fusha” mbi Kristalin - Tirane

Property ID : TRS-0518-949

Dyqane ne shitje, Shitje 1,500 Euro m2 - Dyqan

Shitet dyqan tek rruga “Shkelqim Fusha” mbi Kristalin
Ka nje siperfaqe prej 80 m2
Eshte i pajisur me hipoteke
Ndodhet buze rruge
Per momentin eshte mini market
Dyqani ka mundesi per ndarje ne mes,ka punime dhe instalime speciale
Cmimi i shitjes 1500euro/m2

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme