Detajet e prones

TRS-0518-950 Shtitet hotel 6 katesh ne Durres - Durres

Property ID : TRS-0518-950

Shitje 6,000,000 Euro - Hotel
5001.5 m2  Shto ne liste Printo

Shtitet hotel 6 katesh ne Durres
Siperfaqa totale e ndertimit 5001.5 m2
Gjithesej jane 54 apartamente te organizuar :
Krevat dopio ,holli( divane, pasqyre ,kolltuqe),verande dhe tualet
Ka beach bar, salle konferencash,restoranti siperfaqe 350.5m2
Ka ambiente te tjera rekreative lulishte, pishine ,kend lojrash ,hapesira te gjelberta ka dhe hapesire ne bregdet me 200 shezllone
Kapaciteti i hotelit rreth 240 persona
cmimi 6.000.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme