Detajet e prones

TRS-0518-951 Shitet truall pa shkuar ne Vaqarr tek FNSH - Tirane

Property ID : TRS-0518-951

Shitje 1,000,000 Euro - Toka

Shitet truall pa shkuar ne Vaqarr tek FNSH
Trualli ka dy ndertesa identike me 4 kate secila
Ka nje siperfaqe trualli prej 3800 m 2
Toka eshte me hipoteke.
Ndertesat jane ne proces legalizimi
Ndertesat jane te organizuara :
Bodrum i cili eshte i ndare ne 2 pjese garazh dhe guzhine,
Kati i pare dhome gjumi, holl, tualet, dhe ballkon rreth e rotull
Kati i dyte 3 dhoma gjumi ku secila ka tualet brenda, nje pjese boshe , dhe ballkon
Kati i trete perbehet nga 2 dhoma gjumi, ballkon dhe tualet
Cmimi 1.000.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme