Detajet e prones

TRS-0518-974 Shitet objekt ne Autostrade prane City Park - Tirane

Property ID : TRS-0518-974

Shitje 2,000,000 Euro - Vila

Shitet objekt ne Autostrade prane City Park
Objekti ndodhet buze rruge
Ka nje siperfaqe trualli prej 3200 m2
Njolla e ndertimit eshte 1500 m2
Kati i pare ndertim eshte 1200 m2
Ne total ndertim jane 2700 m2
Kati i trete i pa perfunduar eshte 500 m2
Leje e ndertimit eshte dhene per shtese godine polifunksionale 5 kate dhe 2 kate
Objekti ka oborre perpara 500 m2 dhe 1000 m2 pas.
Rruge dytesore mbrapa qe lidhet.
Cmimi shitjesh 2.000.000 euro
Nese kesaj siperfaqe i shtohet dhe nje siperfaqe tjeter prej 1700 m2 dhe nje ndertim 3 katesh me siperfaqe 120 m2 cdo kat,ne total 360m2 te cilat mund te perdoren per zyra.
Momentalisht kati i dyte eshte me qera 2500 euro
Mund te leshohet me qera dhe kati i pare 2500 euro
Ne total prona shkon 3200+1700= 4900m2 toke dhe cmimi shkon 2.200.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme