Detajet e prones

TRS-0518-979 Shitet dyqan ne bllok - Tirane

Property ID : TRS-0518-979

Shitje 2,600,000 Euro - Dyqan

Shitet dyqan ne bllok
Ka nje siperfaqe prej 300 m2.
Ndodhet ne nje pozicion te shkeqlqyer kendor.
Eshte i leshuar me qera 6000 euro/muaj.
Me kontrate 10 vjecare . Jane bere 6 vjet. Kane mbetur dhe kater.
Cmimi 2.600 000 euro.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme