Detajet e prones

TRS-0518-983 Shitet vile dy kateshe ne Gurremadhe 6 kilometra e 200 metra larg Tegut - Tirane

Property ID : TRS-0518-983

Shitje 400,000 Euro - Vila

Shitet vile dy kateshe ne gurremadhe 6 kilometra e 200 metra larg tegut
Ka nje siperfaqe toke prej 2000 m2
Siperfaqe e viles 280 m2
Eshte e pajisur me hipoteke
Kati i pare sip 120 m2 eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, soxhorno, tualet dhe eshte bosh
Kati i dyte sip 120 m2 eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, soxhorno e madhe , tualet, ballkon , eshte totalisht i mobiluar
Ka oborr me gjelberim ku mund te parkohen 3 makina , garazh ku mund te parkohen 2 makina 40 m2
Ben me ndrim per nje kat , ose me metra diku tjeter.
Cmimi 400.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme