Detajet e prones

TRS-0518-991 Shitet apartament 2+1 tek Rruga e Kavajes - Tirane

Property ID : TRS-0518-991

Shitje 900 Euro m2 - Apartamente 2+1
85 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 2+1 tek Rruga e Kavajes
Ka nje siperfaqe prej 85 m2
Ndodhet ne katin e 5 dhe te fundit
Eshte e pajisur me hipoteke
Eshte i organizuar ne dhome ndenje,ngrenje,dhome gjumi,tualet,ballkon
Tarraca eshte e rikonstruktuar dhe dopio izoluar e paster nga antenat dhe depozitat e ujit
Cmimi 900 euro /m2

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme