Detajet e prones

TRS-0618-1012 Shitet toke ne Peze Helmes , buze rruge. - Tirane

Property ID : TRS-0618-1012

Shitje 80 Euro m2 - Toka

Shitet toke are ne Peze Helmes ,
Ndodhet buze rruge kryesore
Me ball rruge 45 x 55 m
Ka nje siperfaqe prej 2500 m2
Cmimi i shitje 80 eur/m2. 
E pershtatshme per ndertim , banim dhe biznes

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme