Detajet e prones

TRS-0618-1014 Shitet hotel ne autostrade, ne segmentin Tirane-Vore. - Tirane

Property ID : TRS-0618-1014

Shitje 990,000 Euro - Hotel
2160/ m224 Dhoma Gjumi1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Shitet hotel ne autostrade, ne segmentin Tirane-Vore.
Ka siperfaqe trualli 3230 m2
Siperfaqe ndertim 2160 m2
Jan 4 kate dhe eshte len per nje kat tjeter
Eshte e organizuar ne 24 dhoma ku 4 jan suita.
Ka restorant , Bar-kafe,Pishina 220 m2 dhe 1 Garazh
Uji drita 24 ore
Me klientel 12 dhoma nate.
Cmimi. okazion nga  1.500000 Euro ne 990.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme