Detajet e prones

TRS-0618-1037 Shitet vile 4 kate tek Mine Peza - Tirane

Property ID : TRS-0618-1037

Shitje 3,000,000 Euro - Vila
1000 m28 Dhoma Gjumi8 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet vile 4 kate tek Mine Peza 
Ka nje siperfaqe 1000 m2
Ka oborr te gjelberuar 350 m2
Godine Banimi 4 kate , 1 kat Garazh , depo, Tarace , kopsht oborr
Kati garazh , depo 150 m2 (garazh,depo, sistem qendror uji, depozite, kati i 151 m2 , zyra me mobilje, zyre mbledhje , tavolina pune sirtare ne gjendje te mire , qender masazh , kend pritjeje.
Kati i pare zyra 150 m2 ( zyra per pune me tavolina pune, depo, kuzhine , tualet)
Kati i dyte banim 190m2(3 dhoma, 3 tualete , 2 ballkone, 2 kuzhina , 1 dhome kryesore)
Kati i trete banim 190 m2 ( 3 dhoma, 3 tualete ,2 ballkone, 2 guzhina , 1 dhome kryesore)
Kati i katert banim 200 m2 ( 2 dhoma, 1 tualet, 1 kuzhine,1 tarrace me tende metalike , 1 dhome kryesore.
Vila eshte ne gjendje shum te mire , e mobiluar shum mire , oxhake me pune artistike, uje dhe ngrohje qendrore , mobilje moderne
Cmimi i shitjes 3 milion euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme