Detajet e prones

TRS-0618-1040 Shitet vile tek Kodra e Priftit - Tirane

Property ID : TRS-0618-1040

Shitje 250,000 Euro - Vila
443 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet vile tek Kodra e Priftit 
Eshte vile 1 kateshe , tarrace me termoizolim
Ka nje siperfaqe trualli prej 443m2
Siperfaqe te brendshme 138 m2
Siperfaqe e lire e shfrytezueshme , oborr 305m2
Ka porte me vete , depozite uji , infrastukture e rregullte , me ambjente gjelberimi.
Ne projekt eshte vendosur te behet 2 kate dhe nje papafingo.
Eshte totalisht e mobiluar
Eshte e organizuar ne soxhorno, sallon ,  2 dhome gjumi, tualet
Ka oborr ku mund te parkohen 6 makina
Cmimi i shitjes 250.000euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme