Detajet e prones

TRS-0618-1042 Shitet supermarket Rosman Lala ne Tirane - Tirane

Property ID : TRS-0618-1042

Dyqane ne shitje 3,000 Euro m2 - Dyqan
256.36 m2  Shto ne liste Printo

Shitet supermarket Rosman Lala ne Tirane
Sip dyqanit eshte 256.36m2
Eshte e ndare ne dy dyqane me sip 161.54m2 dhe 94.82m2.
Me dy certifikata pronesie
Per momentin eshte i leshuar me qera 2051euro /muaji
Cmimii shitjes 3000€/m2

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme