Detajet e prones

TRS-0618-1055 Shitet apartament 3+1 i pershtatshem per zyra te Bulevardi Gjergj Fishta, te gjykata e rrethit - Tirane

Property ID : TRS-0618-1055

Shitje 1,300 Euro m2 - Apartamente 3+1
144 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 3+1 i pershtatshem per zyra te Bulevardi Gjergj Fishta, te gjykata e rrethit
Ka nje siperfaqe prej 144 m2
Ndodhet ne katin e 13, me ashensor
Eshte e organizuar ne 3 dhoma gjumi, soxhorno e madhe , dhome ngrenje , dy tualete , 2 ballkone te medha dhe nje i vogel
Ka orientim Jug-Lindje
Ka fasade nga lana dhe nga dajti
Eshte e pershtatshme per zyra , klinika ,studio ligjore , klinika terapie etj.
Cmimi 1300 euro/m2 

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme