Detajet e prones

TRS-0618-1059 Shitet apartament 4+1 prapa shallvareve - Tirane

 • 25
 • 28
 • 2 - Copy
 • 4 - Copy
 • 8 - Copy
 • 9 - Copy
 • 13
 • 16
 • 17
 • 18 - Copy
 • 20
 • 22
 • 23
 • 24 - Copy
 • 12

Property ID : TRS-0618-1059

Apartamente ne shitje, Shitje - Apartamente 3+1, Apartamente 4+1
152.3 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 4+1 prapa shallvareve 
Ndodhet ne katin e  dyte banim.
Ka siperfaqe prej 152.3 m2
Ka verande me gjelberim , ambjente shplodhese
Apartamenti eshte trajtuar ne forme vile ku mbreteron qetesia dhe relaksi.
Eshte me hipoteke
Eshte i organizuar ne sallon pritjeje me oxhak , soxhorno me aneks gatim ngrenie , 3 dhoma gjumi , korridor, 2 banjo , 2 ballkone
Ka mobilim teper cilesor me dru ,dritaret jane me dopjo alumin , kundra zhurmave , nxehtesise dhe e ftohit , grila persiane , shtruar me parket druri orgjinal , cdo dhome ka kondicionere.
Ka dhe garazh me siperfaqe prej 18 m2 me qepen me vete.
Eshte e pershtatshme per banim ose zyra , studio ligjore , klinike dentare ose mjekesore
Mund te te perdoret ne te njejten kohe dhe per banim dhe per biznes .
Cmimi i shitjes 1800 euro/ m2 i mobiluar.(274.140 euro)
Cmimi i shitjes pa mobilim  1750 euro/ m2(266.525 euro)
Cmimi i shitjes se garazhit 1500 euro/ m2 (27.000 euro)

Cmimi total se bashku me garazhd eshte 301.140 euro

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme