Detajet e prones

TRS-0618-1064 Shitet apartament 3 +1 ne fresk - Tirane

Property ID : TRS-0618-1064

Apartamente ne shitje 500 Euro m2 - Apartamente 3+1
134 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 3 +1 ne fresk (  ka mundesi ndarje dhe ne dy apartamente 1+1)
Siperfaqe prej 134 m2
Ndodhet ne katin e 5 , ka dhe dy kate siper
E organizuar ne 3 dhoma gjumi, soxhorno , dhome ngrenje , 2 tualete , ballkon
Orientimi lindje-Jug-Perendim
Cmimi 500 euro/ m2 

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme