Detajet e prones

TRS-0618-1073 Shitet apartament 3+1 tek stadiumi dinamo - Tirane

Property ID : TRS-0618-1073

Shitje 1,300 Euro m2 - Apartamente 3+1
140 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 3+1 tek stadiumi dinamo 
Siperfaqe 140 m2 dhe te perbashketa 7 m2
Ndodhet ne katin e 5 ka dhe nje kat siper
E organizuar ne soxhorno te madhe 50 m2 , dhome ngrenje , 2 tualete , 3 dhoma gjumi , ballkon
Orientim Jug-lindje
Eshte e mobiluar totalisht shum mire , me te gjitha te reja
Cmimi 1300 euro / m2

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme