Detajet e prones

TRS-0618-1074 Shitet apartament 1 +1 tek rruga e elbasanit - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • 9
  • 1 - Copy
  • 2 - Copy

Property ID : TRS-0618-1074

Shitje 1,300 Euro /m2 - Ambjente biznesi

Shitet apartament 1 +1 ,pershtatur per ambjent biznesi  tek rruga e elbasanit 

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati egzistues,tek dega e thesarit ne fillim  te rruges Elbasanit, perballe 7-te xhuxhave  .
Ka siperfaqe prej 55.6 m2 me hipoteke .Ne fakt pervec siperfaqes hipotekore prej 55.6m2 ,ambjenti  realishte ka nje siperfaqe ekstra prej 9.4m2 e cila mund te shfrytezohet si paradhome , recepsion per pritje klienti . Siperfaqa totale e shfrytezueshme eshte   65m2 .

Ambjenti eshte i organizuar ne paradhome ,korridor, dhome gjumi , kuzhine , ankes , ballkon, tualet me dritare .Pervec kesaj ka dhe nje vend strehim poshte , ne shfrytezim  me siperfaqe 67.6m2 ne kushte shum te mira pa lageshti , e betonizuar e tera me beton  e cila ndodhet nen siperfaqen e ketij ambjenti,  ka dhe port hekuri me dalje me vete e cila mund te shfrytezohet si depo , magazinim malli etj.

Ambjenti ka lokacion shume te mire , ka shume privatesi , ka port me vete dhe eshte i ngritur me disa shkalle dhe e bene ate shume cilesore per cdo lloje sherbimi . Eshte i pershtatshem  per  biznes ,klinik dentare ,mjeksore, qender estetike , zyra , etj.

Cmimi i shitjes 1300 euro/m2 per siperfaqen 55.6 m2

Totali 72.280 euro 

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme