Detajet e prones

TRS-0618-1077 Shitet toke arre ne Karpen , kavaje - Kavaje

Property ID : TRS-0618-1077

Shitje 100 Euro m2 - Toka

Shitet toke arre ne Karpen , kavaje
Sip 500 m2 por mund te behn dhe me shum deri ne 1000 m2
100 m larg detit
Dimesione 50 m me 25 m
Me dokumenta te rregullta
E pershtatshme per ndertim vile
Eshte mar leja e ndertimit eshte vetem per rinovim
Cmimi 100 euro / m2 

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme