Detajet e prones

TRS-0618-1113 Shitet apartament 1+1 ne Fresk, prane Teleferikut - Tirane

  • 32
  • 10
  • 19
  • 23
  • 25
  • 26
  • 31

Property ID : TRS-0618-1113

Apartamente ne shitje 65,000 Euro - Apartamente 1+1
60,18 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 1+1 + dyqan  ne Fresk  prane Teleferiku 
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 60,18 m2 +6,55 m2 te perbashketa,  me siperfaqe totale 66.73 , dyqani ka siperfaqe prej 20 m2 me hipoteke
Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor
Ka orientim Veri-perendim , ka pamje fantastike , gjelberim dhe nuk ka ndertime andej nga pamjen apartamenti sepse eshte zone shteterore.
Eshte me  hipoteke
Shitet bosh
Cmimi i shitjes per apartamentin dhe dyqanin  65.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme