Detajet e prones

TRS-0618-1131 Apartament 3+1 Lion Park Rruga e Elbasanit - Tirane

Property ID : TRS-0618-1131

Apartamente ne shitje, Shitje 1,800 Euro m2 - Apartamente 3+1
240 m24 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament tek parku kombetar, prane Lion Park, venecia , juvenilja 
Ka nje siperfaqe prej 240 m2,
Ndodhet ne Kati VI
Eshte e ndare ne dy apartamente, apartament 3+1 dhe apartament 1+1.
Orientimi i apartamentit eshte i tille ku dhomat e gjumit ju ofrojne nje pamje te mrekullueshme dhe plot ajer te paster .
Apartamenti 1+1 eshte i pershtatshem per studio.
Cmimi i shitjes 1800 euro/m2 per zyra.
Eshte e leshuar me qera 1000 euro/ muaji

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme