Detajet e prones

TRS-0618-1142 Shitet Shtepi Private ne Sauk - Tirane

Property ID : TRS-0618-1142

Shitje 250,000 Euro - Vila

Shitet shtepi private 1 kateshe ndertuar brenda nje trualli 1300 m
Siperfaqja baze  e nderteses 115 m2 .

Kati nen toke 115 m2 totali , 48 m2 siperfaqe banimi me dy dhoma , 1 tualet  .

Kati perdhes 115 m2 , banim dhe 27 m2 verande .Eshte e organizuar soxhorno , ambjent gatimi , 3 dhoma gjumi .

Siperfaqa totale e ndertimit per banim 190 m2
Me dokumenta dhe trualli dhe shtepia.

Aktualisht eshte leshur me qera
Cmimi I Shitjes 250.000 euro

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme