Detajet e prones

TRS-0618-1147 Shitet dyqan , Bulevardi Gjergj Fishta - Tirane

Property ID : TRS-0618-1147

Dyqane ne shitje, Shitje 185,000 Euro - Dyqan
40 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet dyqan tek Bulevardi Gjergj Fishta , prane gjykates se Rrethit
Ka nje siperfaqe prej 40 m2
ka dhe nje hapesire nga pas
Ndodhet buze rruge kryesore
Ka fasade xhami
Eshte e leshuar me qera farmaci , me cmim 90000leke/muaji
Cmimi 185.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme