Detajet e prones

TRS-0618-1153 Shtepi private 1-kateshe ne shitje ne zonen e 21 dhjetorit - Tirane

  • 1
  • 5
  • 10

Property ID : TRS-0618-1153

Shitje 160,000 Euro - Vila
113 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shtepi private 1-kateshe ne shitje ne zonen e 21 dhjetorit 
Ndertuar ne nje truall me siperfaqe 429 m2
Me hipoteke
Me siperfaqe ndertimi prej 113 m2 nje apartament 2 +1 dhe nje garsoniere
2+1 ka nje siperfaqe prej 86.7 m2 eshte i organizuar ne soxhorno , ambjent gatimi , 2 dhoma gjumi . tualet , ballkon
Garsonierja ka nje siperfaqe prej 26.3 m2
Shitet bosh
Ka vend per parkim
Cmimi i shitjes 160.000 euro 

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme