Detajet e prones

TRS-0618-1154 Shitet vile 3-kateshe prane Kopeshti Zoologjik. - Tirane

 • 5
 • 13
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 20
 • 21
 • 23
 • 25
 • 32

Property ID : TRS-0618-1154

Shitje - Vila

Shitet vile 3-kateshe prane Kopeshti Zoologjik.
Ka dhe taracen e shfrytezueshme
Ka pamje nga Kopeshti Zoologjik
Ka nje truall me siperfaqe prej 800 m2
Secili kate ka nje siperfaqe ndertimi prej 244 m2
Cdo kat ka 1 tualet dhe 5 ndarje
Kati 1 ka nje holl me sip. 67 m2 pa kollona, me ngrohje qendrore, kondicioner, gjenerator, sauna
Eshte 50 m larg rruges dhe 100 m nga diga
Ka 20 m afer stacionin e autobuzit
Eshte e pershtatshme per sherbime , biznese , shkolle , kopesht , etj
Cmimi 1.5 milion euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme