Detajet e prones

TRS-0618-1156 Shitet apartament 3+1 Te liqeni te qendra Nobis - Tirane

 • 10
 • 11
 • 12
 • 1
 • 2
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9

Property ID : TRS-0618-1156

Apartamente ne shitje 380,000 Euro euro - Apartamente 3+1
131.55 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 3+1 Te liqeni te qendra Nobis
Ka nje siperfaqe 131,55 m2 neto
Ka dhe verande me siperfaqe 74,53 m2
Ka orientim Lindje
Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri
Eshte e organizuar ne soxhorno ,ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi , 2 tualete , 2 ballkone
Eshte totalisht e mobiliar shum mire , me te gjitha te reja moderne
Ka dhe garazh te cilet varjojne cmimet nga 30.000-40.000 euro
Cmimi i shitjes 380.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme