Detajet e prones

TRS-0618-1159 Shitet apartament 3+1 tek rruga Asim Vokshi Te Ministria e Drejtesise - Tirane

Property ID : TRS-0618-1159

Apartamente ne shitje, Shitje 900,000 Euro euro 
115 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 3+1 tek rruga Asim Vokshi Te Ministria e Drejtesise
Ka nje siperfaqe prej 115 m2
Ndodhet ne katin e 5
Eshte e organizuar ne soxhorno , ambjent gatimi , 3 dhoma gjumi , tualet , ballkon
Ka orientim Lindje -perendim
Eshte totalisht i mobiluar shum mire
E ben dhe me ndrim ne zonat (Rruga kavajes , rruga e durrsit , bulevardi qendror , myslym shyri , njesia 8)
Cmimi i shitjes 90.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme