Detajet e prones

TRS-0618-1174 Shitet vile 3 kateshe Prane Tegut - Tirane

Property ID : TRS-0618-1174

Shitje 500,000 Euro - Vila
545 m27 Dhoma Gjumi  Shto ne liste Printo

Shitet vile 3 kateshe Prane Tegut , Rezidenca Akacia Hills 2 
Baza e ndertimit 164 m2
Siperfaqja totale e viles 545 m2
Kati i pare eshte i oranizuar ambjent per verera ,magazinim , parkim brenda 2 , dhe nje jasht , lavanteri makinen larse tharse , hekurin , paleseter dhe nje ambjent i vogel per ndonje gote ,sauna , bilardo fushe pingpongu
Kati i pare eshte i organizuar , depo uji , nje zyre personale, dhome miqsh , guzhine , soxhorno e madhe me oxhak , pamje fantastike , guzhina e gatimit ka drite ka 8 dritare te medha , guzhina ka lidhje me veranden dhe me bacen.
Kati i dyte ka 4 dhoma gjumi me tualet dhe garderoba , tualete te medhaja me vaske.
Shitje dhe qera
Kati i trete ka fasade xhami komplet , dhome gjumi me nje zyre , oxhak , tualet , garderobe , ballkon me verandek, tip papafingo , ballkon me xham
Qera 2000 euro i pa diskutushem
Ka truall te lire 500 euro m2 , ka ambjent per qen ,mace ,
Ka ambjent per mbjelljen e pemtoreve
Perfunduar
Cmimi i shitjes 500.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme