Detajet e prones

TRS-0618-1175 Shitet hotel 3katesh ne Sarande - Sarande

Property ID : TRS-0618-1175

Shitje 1,100,000 Euro - Hotel
700 m220 Dhoma Gjumi  Shto ne liste Printo

Shitet hotel 3katesh ne Sarande shum prane Detit
Ka nje siperfaqe trualli prej 700 m2
Eshte me dokumenta te rregullta
Bodrum , eshte disko
Kati i pare restorant
Kati i dyte , 20 dhoma , 40 shtreter total
Kati i trete eshte ende ne ndertim
Cmimi i dhomave 40 euro/nata
Rivleresim 1 milion e 300 mije euro
Ky hotel ofron ambjente fantastike , moderne dhe teper komode per te gjithe vizitoret
Ka gjithashtu bar restorant , parking dhe kopesht te gjelberuar.
Cmimi i shitjes 1.100.000 Euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme